فاکس بلاگ

ارتباط از طریق یاهو مسنجر
کسب درآمد

پنالتی گوگل گریبان دو سایت آلمانی را گرفت
بازدید: 119

پنالتی گوگل گریبان دو سایت آلمانی را گرفت

باز هم آلمانها کار دست خودشون دادن،این بار متخلفانی که با گرفتن بک لینک و دیگر کارهای مخربی که باعث نتایج کوتاه مدت در نتایج جستجوی گوگل و پیج رنک میشود باعث شدند که سایت آنها گرفتار پنالتی گوگل شود. گوگل دو شبکه ی لینک آلمانی را (German link networks) پنالتی کرد. یکی از این دو سایت efamous است.

پنالتی گوگل از نظر مدیر مقابل با اسپم گوگل

Matt Cutts مدیر مبارزه با اسپم گوگل در توییتر اعلام کرد گوگل بر روی دو  شبکه ی لینک آلمانی اقداماتی را صورت داد و آنها را پنالتی کرد. او همچنین ذکر کرد نام یکی از این سایتها efamous است.
Matt Cutts خاطر نشان کرد که efamous شبیه یک شبکه تبلیغاتی عادی است،اما او حدس می زند که آنها pagerank خود را از طریق شبکه لینکشان (link network) بدست آورده اند،که در واقع این اقدام بر خلاف قوانین گوگل است.
Matt Cutts همچنین گفت که ما در پی یکی دیگر از شبکه های آلمانی (German agency network) هستیم،اما نام این شبکه را افشا نکرد.
ماه گذشته گوگل یک آژانس (شبکه خبرگزاری) آلمانی و صاحبکارانش را به دلیل لینک های غیر معمول مورد لطف پنالتی گوگل قرار داد.
Matt Cutts هم چنین هشدارهایی را به آلمانها به دلیل استفاده از لینکهایی که موجب دستکاری در نتایج جستجوی گوگل می شود را داد.
همچنین گوگل اخیرا هشدارهای مشابهی را برای سئوکاران ایتالیایی و اسپانیایی و همچنین شبکه های لینک لهستانی ارسال کرد.

 

نتیجه اخلاقی :برای موفقیت ، مدیران سایتها نباید دست به هر کاری بزنند ، اگر میخواهیم در شهر یا کشوری زندگی کنیم باید به قوانین آن هم احترام بگذاریم . در مورد گوگل هم ما با توجه به قوانین و مقررات گوگل باید سایت خودمان را اداره کنیم چون اگر نتیجه هم بگیریم مطمئنا تنبیهات گوگل گریبان ما را هم خواهد گرفت.

برای موفقیت هیچ وقت دیر نیست ، همین امروز تصمیم خود را بگیرید و با سئو و بهینه سازی استاندارد با قوانین گوگل زندگی کنید.

مثالی دیگر : مستندهای حیاط وحش رو اکثرا دیده اند،اگر دقت کرده باشید وقتی نهنگی رو نشان میدهند همیشه کلی ماهی کوچک در کنار این نهنگ مشغول به شنا هستند ، علت ؟

برای اینکه توسط نهنگ خورده نشوند، و زنده ماندن آنها حتمی است،حالا اگر یک ماهی هر چقدر هم که بزرگ باشد جلوی این نهنگ قرار بگیرد و موقع غذا خوردنش هم باشد! چه اتفاقی رخ میدهد؟ شما هم اگر دیدید میتوانید جلوی نهنگ گوگل قرار بگیرید بسم الله ، اگر خورده نشدید من هم خوشحال میشوم.

  •      
  • رضا ایرانی
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۵
  • نظرات: ۰
توجه: پسورد تمامی فایل ها www.foxblog.ir می باشد.
۰ نظر به ثبت رسید ه است
تمام حقوق قالب و مطالب متعلق به فاکس بلاگ است.هر گونه کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.