فاکس بلاگ

ارتباط از طریق یاهو مسنجر
کسب درآمد

آموزش افزایش ورودی گوگل
بازدید: 441

more-google-view

فاکس بلاگ این سری برای شما آموزشی با عنوان آموزش افزایش ورودی گوگل برای کاربرانش تهیه کرده است که توسط آن می توانید ورودی گوگل خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

در این آموزش نمی خواهم به مکاتی که دیگران توصیه میکنند ، توصیه کنم بلکه می خواهم راه کار هایی که با قانون جدید گوگل نیز منطبق است را به شما بگویم. پس تا آخر این آموزش با ما باشید تا آمار سایت خود را افزایش دهید.

ابتدا در اول از همه بگویم که قانون گوگل این سری بر روی کاربر پسند بودن تنظیم شده پس تا جایی که می توانید سایت یا وبلاگ خود را برای کاربرانتان تنظیم کنید نه برای موتور های جستجوگر که بسیاری از سئو کار ها این کار را نمی کنند.

پس شروع می کنیم به شمارش :

۱٫ ظاهری زیبا و ساده برای سایتتان نتظیم کنید : قالب و ظاهر سایت خود را طوری بچینید که کاربر خیلی سریع بتواند به پاسخ برسد. منظورم حد میانه است. نه مثل بعضی از سئو کار ها که توجهی به نوع فونت سایت ندارند و نه مثل بعضی وبمستر های تازه واد که وارد سایت ابزار دهی می شوند و تمام کد هایی که می دهد از قبیل عشق سنج، جداول فوتبال، جملات تصادفی و …

۲٫به هیچ وجه محتوا کپی نکنید : این را همیشه همه راند توصیه می کنند ولی با این حال هیچکی به این ها گوش نمیده برای همین این مبحث رو دوباره باز کردم. گوگل همیشه کسانی که مطالب جذاب تری تحویل کاربرانش می دهد را بیشتر حمایت می کند (در صورتی که کپی باشه مطلب اصل رو نمایش داده و مطلب کپی را در زیر نمایش می دهد) و خیلی کم پیش می اید که محتوای کپی را بالاتر از محتوای اصلی نمایش داده شود و اون هم به دلیل رتبه نداشتن سایت اصلی بوده که هنوز توسط موتور جستجو شناخته نشده است به غیر این صورت سایت اصلی بالا تر است.

۳٫ بیشتر به آموزش بپردازید تا به تبلیغ : سعی کنید فضای سایت خود را بیشتر با مطالبی جدید پر کنید نه با تبلیغ زیرا کاربرانتان برای دیدن تبلیغ به آن صفحه از سایت شما نرفتند بلکه برای خواندن مطالب جدید به آن صفحه رفته اند.

۴٫ از ابزار های جامعه مجازی استفاده کنید : الگوریتم جدید گوگل به طور چشم گیری به جامعه مجازی (فیس بوک ، گوگل پلاس ، توییتر و …) حساس می باشد و لینک های وارد شده در آن را بر اهمیت می داند.

۵٫ برای سایت خود یک وبلاگ بزنید : در صورتی که تفاوت سایت و وبلاگ را بدانید در سایت کاربران نمی توانند در آن فعالیت خواص و عمومی کنند و همان طور مدیر اصلی نمی تواند روزانه آن را آپدیت کند (مانند سایت های طراحی که کاربران فقط در آن می توانند سفارش طراحی دهند و نمونه طراحی را ببینند و لیست قیمت و از این قبیل کار). برای همین در صورتی که سایت دارید برای سایت خود یک وبلاگ تنظیم کنید تا جدید ترین اخبار را در آن قرار دهید و کاربرانتان بتوانند آن ها را بخوانند و همچنین بتوانند در آن نظر دهند

  •      
  • رضا ایرانی
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۲
  • نظرات: ۰
توجه: پسورد تمامی فایل ها www.foxblog.ir می باشد.
۰ نظر به ثبت رسید ه است
تمام حقوق قالب و مطالب متعلق به فاکس بلاگ است.هر گونه کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.